IoT Java Software Engineer – Middleware

Back to Career

Opis stanowiska:

  • Rozwijanie systemów które zbierają, przesyłają, przechowują i analizują dane z urządzeń wbudowanych,
  • Projektowanie, programowanie and debugowanie systemów rozproszonych w tym Internet of Things,
  • Zaangażowanie w działania związane z wdrażaniem produktów IoT,
  • Zarządzanie projektami poprzez dostarczanie analiz technicznych oraz współpraca z klientem jako kontakt techniczny.

Wymagane kwalifikacje i doświadczenie:

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe (informatyka, robotyka, telekomunikacja),
  • Minimum 2 lata doświadczenia z Java,
  • Praktyczne umiejętności konfiguracji Linux, i rozwijania sterowników,
  • Doświadczenie z Linux networking w tym GSM, Wi-Fi, routing, firewall,
  • Umiejętności komunikacyjne oraz praktyczne posługiwanie się językiem angielskim,
  • Umiejętność pracy w zespole i wspólnie z klientem rozwiązywanie problemów,
  • Odwaga pracy z kablami, termistor block i jumperami,
  • Silna motywacja do zdobywania nowych umiejętności,

Dodatkowymi atutami będą:

  • Doświadczenie z protokołami MQTT, Modbus, CAN bus, DNP, HART, BLE, Zigbee, 6LoWPAN, LoRa, CoAP, or others,
  • Doświadczenie z Continuous Delivery, DevOps, Agile i SCRUM,
  • Znajomość narzędzi programistycznych w środowisku Linux lub Windows,
  • Płynność w używaniu systemów wersjonowania i wydawania kodu: Git and Maven,
  • Praktyczne umiejętności komunikacji z serwisami chmurowymi: AWS lub Azure,
  • Doświadczenie z OSGi lub Eclipse Kura jest dużym plusem,
  • Doświadczenie z protokołami do zarządzania urządzeniami oraz IoT jest plusem,
  • Rozumienie architektury Embedded Linux np. Yocto, Ubuntu.

Oferujemy:

  • Możliwość udziału w globalnych, urozmaiconych i ciekawych projektach,
  • Kontakt z najnowszymi technologiami i doskonała okazja do rozwoju osobistego,
  • Przyjazną atmosferę pracy i swobodę w wyborze narzędzi do pracy,
  • Korzystamy z nowoczesnych technologii np.: Git Flow, Jira, Agile, Google Chat,
  • Stanowiska na poziomach: junior, regular oraz senior – dlatego przedział wynagrodzeń jest bardzo szeroki i konkurencyjny,
  • Środowisko wolne od tytoniu. Czy chcesz i jesteś w stanie przestrzegać tej polityki?

Uwaga dotycząca COVID19: Dbając o wspólne bezpieczeństwo, podczas pandemii wykorzystujemy przede wszystkim pracę zdalną i kontakty online ze współpracownikami, ale wizyty w naszym laboratorium są nadal umożliwione. Nasz proces rekrutacji również odbywa się zdalnie i obejmuje:

  • CV i list motywacyjny w języku angielskim,
  • dwuetapową rozmowę kwalifikacyjną za pośrednictwem Google Hangouts (w języku angielskim),
  • przegląd próbek kodu źródłowego kandydata.

Prosimy o przesłanie CV wraz z oczekiwaniami finansowymi oraz dostępnością na adres e-mail: career@wizzdev.pl, podając w temacie stanowisko oraz imię i nazwisko.

Prosimy również o umieszczenie w swoim CV następującej klauzuli prawnej:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na potrzeby procesów rekrutacyjnych w WizzDev sp. z o.o. sp.k. zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2018 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, a także uchylenia dyrektywy 95/46 / WE (dyrektywa o ochronie danych). ”

Jeśli chcesz pozostać z nami w kontakcie w przyszłości, dołącz również następujący wzór:
„Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych w WizzDev sp. z o.o. sp.k. ”